Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rozstrzygnięcie Konkursu plastycznego: „Milczenie rodzi milczenie…” realizowanego w ramach projektu „Lepiej grać niż ćpać”

Dwuetapowy konkurs dobiegł końca. Nasz uczeń szkoły podstawowej, Maciej Kosowski zajął III miejsce i nagrodzony został podczas uroczystego podsumowania w Komendzie Powiatowej Policji
w Wieluniu.

Przebieg konkursu był nieco inny. W I etapie komisja konkursowa składająca się z: Komendanta Powiatowej Policji w Wieluniu, przedstawicieli Regionu IPA Wieluń ŁGW, funkcjonariuszy z zakresu profilaktyki, plastyków, przedstawicieli Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Wieluniu, Zespołu Kuratorskiej Służby Sądowej i Radia Ziemi Wieluńskiej wyłoniła dziesięć prac, które przeszły do II etapu konkursu. Prace opublikowane zostały na stronie Radia ZW i nastąpiło głosowanie drogą elektroniczną przez słuchaczy, w tym również uczniów.

Walka trwała do końca. Praca Maćka plasowała się na początku na czwartym miejscu, później przeskoczyła na drugie, a ostatecznie zajęła trzecie miejsce. Gorąco dziękujemy wszystkim, którzy oddali głosy i sprawili, że praca Maćka została nagrodzona. Gratulujemy sukcesu autorowi za czytelny, artystyczny przekaz współczesnych zagrożeń cyberprzestrzeni.