Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ślubujemy!

Pasowanie na ucznia to ważne wydarzenie w życiu każdej szkoły. Co roku budzi ona wiele emocji wśród dzieci, nauczycieli oraz rodziców.  W czwartek 18 października 2018 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość Ślubowania Pierwszoklasistów. Uczniowie klasy pierwszej zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, recytatorskie oraz taneczne w krótkim programie artystycznym. Pomyślnie zdali pierwszy egzamin, który przeprowadziły koleżanki ze starszych klas.
Najważniejszym momentem uroczystości było ślubowanie i przyjęcie pierwszoklasistów do grona społeczności szkolnej. Pasowania dokonała Dyrektor Szkoły Pani Elżbieta Krzemińska. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II Wielkiego w Załęczu Małym.

Ciepłe słowa pod adresem uczniów oraz rodziców skierował Wójt Gminy Pątnów Pan Jacek Olczyk. W swoim wystąpieniu pogratulował pierwszoklasistom występu artystycznego i życzył samych sukcesów na dalszej drodze edukacji.

Na zakończenie uczniowie klas I otrzymali dyplomy oraz upominki i udali się wraz z rodzicami do swojej klasy na słodki poczęstunek.

Wszystkim Pierwszoklasistom życzymy samych sukcesów!

Niech zapał do nauki nigdy Was nie opuszcza, a radości dzieciństwa towarzyszy uśmiech i dobry humor!