Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

NIEZWYKŁE MIKOŁAJKI

Dzień 6 grudnia na długo pozostanie w pamięci uczniów klas I-III dzięki rodzicom, którzy z okazji mikołajek ufundowali swoim pociechom wycieczkę do Częstochowy. Najpierw dzieciaki wraz z wychowawczyniami udały się do Centrum Zabaw dla Dzieci „Magiczna Kraina”. Podczas trzygodzinnego pobytu dzieci dały upust  swej energii w kilkupoziomowym systemie labiryntów, w którym znajdowały się, m.in.: rury, zjeżdżalnie, wspinaczki    oraz interaktywne armatki do strzelania piłeczek. Wielką frajdą dla dzieci były skakańce - dmuchańce oraz  baseny z piłeczkami.                                                              

Po wspaniałej zabawie i poczęstunku uczestnicy wycieczki udali się do Teatru im. Adama Mickiewicza na spektakl pt. „Trzy świnki". Adaptacja znanej i lubianej opowieści, pochodzącej ze zbioru baśni braci Grimm, bardzo przypadła  dzieciom do gustu. Bajka nie tylko wprawiła dzieci w radosny nastrój, ale również posiadała dodatkowy walor edukacyjny,  a mianowicie dała podpowiedź, jak poradzić sobie z nudą. Po spektaklu na scenie pojawił się najbardziej wyczekiwany gość -  św. Mikołaj, który obdarował dzieciaki słodkimi upominkami.    Po kilku godzinach  pełnych niesamowitych wrażeń oraz atrakcji maluchy powróciły  do domów, by dalej świętować ten niezwykły dzień.

                              

                                     Dziękujemy rodzicom za wspaniały prezent mikołajkowy

                                                             – dzieciaki z wychowawczyniami