Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Gminny konkurs profilaktyczny „Młodzi, rozsądni, trzeźwi”

W dniu 26 kwietnia 2019 r. uczniowie klas VII i VIII wzięli udział w gminnym konkursie profilaktycznym „Młodzi, rozsądni, trzeźwi” organizowanym przez Zespół Szkół Samorządowych im. Wł. St. Reymonta w Pątnowie. Uczniowie musieli zmierzyć się z tematyką uzależnień i propagowania zdrowego stylu życia.  Zadaniem młodzieży było stworzenie ulotki, wiersza, piosenki oraz plakatu. Wykonane prace były szczegółowo dopracowane, bardzo kreatywne i po naradzie komisji konkursowej, w której skład wchodziły panie: Małgorzata
Janik- reprezentująca grupy wsparcia z terenu powiatu wieluńskiego, Emilia Chłód –psycholog z punktu konsultacyjnego przy Urzędzie Gminy w Pątnowie, Iwona Bystrzykowska – pedagog ZSS w Dzietrznikach, Martyna Plewa - pedagog ZSS w Załęczu Małym, Elżbieta Pęcherz- pedagog ZSS w Pątnowie, jednogłośnie przyznano I miejsca każdej ze szkół. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody oraz dyplomy. Dzięki konkursowi uczniowie w ciekawy i niecodzienny sposób mogli zaprezentować swoją wiedzę na temat uzależnień. Wszystkim uczestnikom gratulujemy wiedzy, wspaniałych pomysłów, a organizatorom dziękujemy za zaproszenie.