Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but /koniec20182019/ is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

19 czerwca 2019; to był dzień niezwykły w życiu każdego ucznia!

 

To dzień, na który czekali wszyscy uczniowie - nadeszła niezwykle radosna chwila, niosąca za sobą trud nauki a rozpoczynająca okres zabawy i beztroski.

 

To także dzień historyczny dla uczniów III gimnazjum i VIII szkoły podstawowej. Zamykających pewien okres w edukacji, którzy otwierają nowy okres w kształceniu młodzieży. Społeczność uczniowska spotkała się na uroczystości zakończenia roku szkolnego wraz z zaproszonymi gośćmi, rodzicami, nauczycielami i dyrekcją szkoły. Wychowankowie najstarszych klas przygotowali dla swoich kolegów i koleżanek krótki program artystyczny podsumowujący ich pracę i działalność w szkole, Podczas uroczystości wręczono nagrody i stypendia za wysokie osiągnięcia w nauce, sporcie i konkursach. Po części oficjalnej, podsumowaniach, pożegnaniach i wzruszeniach, uczniowie udali się do sal lekcyjnych. Tam odebrali świadectwa z rąk wychowawców, a potem szybko pobiegli na spotkanie z wakacyjną przygodą.