Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

26.06.2020r.

 

Szanowni Rodzice, Uczniowie i Pracownicy Zespołu Szkół Samorządowych

 

im. Jana Pawła II Wielkiego w Załęczu Małym

 

 

 

Dzisiaj kończymy rok szkolny 2019/2020, rok wyjątkowy, który postawił nas
w nietypowej dotąd sytuacji. Tradycyjne stacjonarne nauczanie musieliśmy zastąpić zdalnym. Borykaliśmy się z związku z tym z różnymi trudnościami. Najbardziej jednak brakowało wszystkim bezpośrednich kontaktów
 z rówieśnikami, uczniami i nauczycielami. Mam nadzieję, że ta sytuacja się zmieni i po wakacjach wszyscy wrócimy do szkoły w tradycyjny sposób.

 

Chcę bardzo podziękować tym uczniom, którzy zawsze sumiennie i aktywnie  uczestniczyli w zdalnej nauce. Wzorowo wywiązywali się ze swoich obowiązków, pomimo trudnych warunków do nauki. Jednocześnie pragnę  podziękować rodzicom, którzy poświęcili swój czas, równie mocno angażowali się w edukację swoich dzieci i  wspierali nauczycieli w tym  wyjątkowym czasie. Bez ich pomocy nie byłoby możliwe osiągnięcie przez uczniów tak wspaniałych wyników w nauce
i otrzymanie stypendiów przyznawanych przez Wójta Gminy Pątnów. Gratuluję  laureatom i wszystkim uczniom uzyskania promocji do klas programowo wyższych. Absolwentom gratuluję ukończenia szkoły i życzę sukcesów w dalszym życiu, dokonywania dobrych i mądrych wyborów.

 

Dziękuję nauczycielom za  pracę oraz trud wkładany w edukację i wychowanie dzieci, administracji i pracownikom obsługi za pomoc w prowadzeniu placówki.

 

Gorące podziękowania składam Radzie Rodziców, która zawsze wspiera nas
w realizacji różnych działań i przyczynia się do rozwoju szkoły.

 

Dziękuję również Panu Jackowi Olczykowi, Wójtowi Gminy Pątnów , Radzie Gminy i pracownikom gminy za owocną współpracę.

 

Życzę wszystkim zasłużonego odpoczynku, słońca i wielu pozytywnych wrażeń
w czasie wakacji.

 

 

 

                         Dyrektor                                                                         Wicedyrektor

 

             Elżbieta Krzemińska                                                               Sylwia Smolarz

 

 

 

                                       ZSS im. Jana Pawła II Wielkiego w Załęczu Małym