Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Pożegnanie klasy 6 w roku szkolnym 2015/2016

Kategoria: Rodzice Opublikowano: poniedziałek, 20 czerwiec 2016 Administrator

Uroczystość pożegnania klasy 6 odbyła się w piątek 17 czerwca na ośrodku wypoczynkowym WARTA na Kępowiźnie. Uroczystość została w pełni przygotowana i sfinansowana przez rodziców. Oprócz uczniów klasy 6 bawiła się tam również klasa 5 z wychowawczynią.

Były ciepłe posiłki z grilla, napoje, ciasto specjalnie upieczone przez rodziców. Była gra w piłkę nożną i siatkową, była dyskoteka, dzieci miały do dyspozycji plac zabaw - cały teren do opanowania.

Na koniec zabawy, uczniowie od rodziców otrzymali "wyprawkę" do gimnazjum - przybory geometryczne, a od właściciela ośrodka - lody.