Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

„Policyjna Akademia Bezpieczeństwa 2019”

Kategoria: Pedagog szkolny Opublikowano: środa, 23 październik 2019 Martyna Plewa

                   Niezmiernie miło nam poinformować, że uczniowie klasy drugiej:

Natalia Korbaczyńska i Bartosz Drab

zajęli III miejsce w powiatowym konkursie

„Policyjna Akademia Bezpieczeństwa 2019”.

Konkurs odbył się w dniu 22 października 2019 r. na sali gimnastycznej w Zespole Szkół nr 1 w Wieluniu. Uczniowie musieli napisać test sprawdzający ich wiedzę o bezpieczeństwie na drodze, w domu, czy nad wodą, a następnie zaprezentować swoje siły w turnieju przeszkód. W zmaganiach brały udział, aż 22 szkoły, co podkreśla rangę sukcesu naszych uczniów.

Gratulujemy, a zarazem jesteśmy bardzo dumni z Natalii i Bartosza i życzymy im dalszych sukcesów zarówno edukacyjnych jak i sportowych.