Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ogólnopolska kampania społeczna!

Kategoria: Pedagog szkolny Opublikowano: piątek, 24 styczeń 2020 Martyna Plewa

Już po raz 2, przy współpracy z Fundacją Dbam o Mój Z@sięg, realizowaliśmy projekt, pt. „IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ”.  

W związku z kampanią dzieci z naszego przedszkola i szkoły wysłuchały, pogadanki jak ważne są bezpośrednie relacje osobiste, szczególna pamięć o członkach swojej rodziny, wspólne spędzanie czasu wolnego, jak również – a może nawet przede wszystkim kultywowanie tradycji pisania kartek. Celem akcji było również zwrócenie uwagi dzieci, aby w okresie świąt Bożego Narodzenia w sposób świadomy odłożyły media cyfrowe. Wszyscy uczniowie otrzymali kartki świąteczne, które mogli wraz z rodzicami wysłać do swoich bliskich.

Wszystkim gorąco dziękuję za zainteresowanie kampanią oraz aktywny udział w akcji „IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ”.