Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

10 rocznica nadania imienia Jana Pawła II Wielkiego

Kategoria: Uczniowie Opublikowano: środa, 02 listopad 2016 Administrator

W dniu 22 października 2016r. w naszej szkole odbyła się 10 rocznica nadania szkole imienia Jana Pawła II Wielkiego. Było to dla nas niesamowite przeżycie. Wszyscy zaangażowali się do zorganizowania tej uroczystości. Przy przemarszu do kościoła towarzyszyła nam pięknie grająca orkiestra. Mszę Świętą odprawił Ojciec Benedyktyn Jan Paweł. Po powrocie na plac szkolny posadziliśmy upamiętniający ten dzień dąb i w podziękowaniu do nieba wypuściliśmy balony, śpiewając Barkę. Po wejściu do szkoły poczuliśmy ogromny stres przed naszymi występami. Kiedy wszyscy zebrali się na sali gimnastycznej przeszliśmy do części artystycznej. Baliśmy się że coś pójdzie ni tak jak powinno, lecz postaraliśmy się i wszystko wyszło wspaniale. Na koniec zaprezentowano prezentację która przypadła nam do gustu i była dość zabawna. Następnie dla każdego był poczęstunek w formie kremówki. Ten dzień na pewno zapamiętamy do końca życia.

Opracowały: Julka, Martyna i Madzia z klasy 6.

Sudoku Online by mypuzzle.org