dzieci na profilaktyce

Przedszkolaki przystąpiły  też do akcji ,,Tydzień dla profilaktyki chorób zakaźnych”. W naszym przedszkolu zostały zaplanowane zajęcia, które uczyły dzieci, jak powinny dbać o własne zdrowie i zapobiegać chorobom zakaźnym.

dzieci na rozpoczęcie nauki w przeszkolu

Rozpoczynamy nowy rok 2022/2023. Z wielką radością witamy przedszkolaków w naszym przedszkolu. Życzymy naszym maluchom wspaniałej zabawy, zdobywania nowej wiedzy i umiejętności, tylko miłych chwil spędzonych w grupie przedszkolnej.

dzieci na rancho

Przedszkolaki bardzo lubią jeździć na wycieczki, można śmiało powiedzieć, że to mali podróżnicy. Nadszedł oczekiwany przez dzieci 14 czerwca. Właśnie w tym dniu grupa wyruszyła na wycieczkę na Ranczo Zagata. Na dzieci czekało moc atrakcji: mini zoo i karmienie zwierząt, przejazd kolejką, zabawy na dmuchańcach  i placu zabaw, grill z kiełbaskami. Dzieci mogły też zobaczyć dawne maszyny  rolnicze i  poznać klimat dawnej wsi. Czas spędzony na ranczu był bardzo udany.

Przedszkolaki na uroczystości

24 czerwca odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość zakończenia roku oraz pożegnania starszaków. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku i żywiołach szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. Dzieci z dumą prezentowały swoje umiejętności artystyczne, recytatorskie i taneczne przed paniami dyrektor, nauczycielami i swoimi rodzicami. Po części artystycznej przyszedł czas na podziękowania dla starszaków, rodziców, pracowników placówki za rok wspólnej pracy oraz poczęstunek.

Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a rodzicom dziękujemy za Waszą pracę i zaangażowanie. Wszystkim dzieciom życzymy bezpiecznych i radosnych wakacji.

Dzieci skadają życzenia mamom

,,Za to, że zawsze jesteś przy mym boku,
Za to, że jesteś światełkiem w mroku,
Za to, że dni moje tęczą malujesz,
dziś Mamo z głębi serca Ci dziękuję.”

26 maja to bardzo ważny dzień dla przedszkolaków, Dzień Mamy. Dzieci nie mogły zapomnieć o tym ważnym święcie.